Артем Пивоваров розповів про маму, що проживала у Вовчанську
Український співак Артем Пивоваров родом з Вовчанська розповів, де був 24 лютого 2022 року та де зараз його мати та бабуся

Артем Пивоваров. Фото: one.ua
Співак народився у Вовчанську, Харківської області. Там проживала його мати, коли на початку повномасштабної війни місто потрапило в тимчасову окупацію. Хоча Вовчанськ вдалося звільнити, зараз російська армія почала наступ й там тривають бої.
Пивоваров в інтерв’ю Раміні Эсхакзай розповів, де зараз знаходиться його мати.

Де зараз мати співака?
Співак пригадав, що за лічені дні до повномасштабного вторгнення планував переїзд у власний будинок. Однак, 24 лютого 2022 року він прокинувся від вибухів.
Він листувався з друзями, а потім зателефонував мамі та родичам, закликав їх негайно виїжджати. Але вони не погоджувалися. Пивоваров згадав, що всі якось зневірилися. Мати почала йому розповідати жахливі історії, що відбувається.
Співак додав, що в той день вона якраз була на роботі в лікарні. За його словами, йому було дуже складно, адже він розумів, що мати знаходиться у зоні ризику. Пивоваров поділився, що було незрозуміло, чого очікувати. Також він думав, як може допомогти рідним, але відчував безсилля.
Коли частину Харківської області вдалося звільнити нашим захисникам, мати та бабуся співака переїхали з Вовчанська до Харкова. Хоча й зараз місто знаходиться під постійними обстрілами, вони не хочуть виїжджати з рідного регіону.
Співак зізнався, що для нього це складна тема, адже у Харкові залишаються рідні й чимало друзів. Він додав, що дуже любить це місто, назвав його незламним та сильним. Також Пивоваров назвав харків’ян незламними, сильними, неймовірно чесними та щирими.
Пивоваров додав, що мати зараз не працює, артист допомагає рідним. Вони не знають, чи вцілів їхній будинок у Вовчанську. Також співак додав, що хоча поки мати та бабуся були в окупації в рідному місті й він досить довго не мав з ними зв’язку, у них була чітка позиція – не брати жодної волонтерки. Пивоваров додав, що йому така позиція рідних сподобалася, адже деякі інші жителі окупованих міст чинили навпаки.