Розвінчуємо міфи: найпопулярніші помилки в б’юті процедурах

Розповсюджені міфи про догляд за шкірою / Фото / ndvua.com
Існує безліч інформації щодо правил догляду за шкірою, проте деякі стереотипи так міцно засіли в нашій свідомості, що ми незадумуючись повторюємо ті самі помилки в черговий раз. Щоб не нашкодити своїй красі та привабливому вигляду, розглянемо найрозповсюдженіші міфи про догляд, пише видання NewsYou.
Розповсюджені помилкові твердження
- Основною причиною появи прищів є макіяж
Насправді ж, прищі з’являються не через компоненти, що входять до складу декоративної косметики, а від недостатнього очищення шкіри після її нанесення. Тож, візьміть собі за правило обов’язково ретельно очистити шкіру після використання засобів для макіяжу, щоб запобігти розвитку запальних процесів внаслідок забруднення.
- Ранкові вмивання шкодять власникам сухої шкіри
Який би тип шкіри ви не мали, очищення необхідне два рази на день: вранці і ввечері. Як не дивно, але під час сну шкіра також забруднюється: сальні залози виділяють себум, а з навколишнього середовища осідають мікрочасточки пилу та бруду, які необхідно змити зранку.
- Тип шкіри не змінюється з роками
Це чергова помилкова думка, адже на тип шкіри можуть впливати різні фактори: хронічні хвороби, стиль харчування, гормональний фон, стреси та фактори навколишнього середовища. Окрім цього, вікові зміни шкіри призводять до посилення її сухості. Тому уважно слідкуйте за станом дерми та підбирайте догляд під її потреби в кожен період часу.
- Зволожити шкіру допоможе пиття великої кількості рідини
В цьому тведженні є частина правди – підтримка достатнього водного балансу організму позитивно впливає і на стан шкіри, проте це не привід відмовлятися від зволоження за допомогою косметичних засобів, особливо якщо маєте такі проблеми, як відчуття стягнутості та лущення. Тож тільки через вживання рідини, шкіра не отримає тієї кількості зволоження, яке їй нададуть активні компоненти кремів, сивороток та лосьйонів.
- Необхідно спати на спині, щоб не з’являлися зморшки
Положення тіла під час сну ніяк не впливає на зморшки, адже їх виникнення відбувається внаслідок рухів м’язів обличчя (мімічні зморшки), а також пов’язане з генетичними особливостями.